kullanim-sartlar

Kullanım Şartları

İşbu Kişisel Bilgi Toplama Şartları’nı kabul ederek, site aracılığı ile edinilebilen kişisel bilgilerinizin CanvasDükkan bağlantılı şirketler veya ortaklar tarafından yapılan işlemlerin güvenliği içindir. Doğruluğunun tespiti açısından toplanması ve kullanılmasını kabul etmiş olmaktasınız.

Ad, soyad, kimlik, belge numarası, adres, kredi/banka kart numaraları, son kullanma tarihi, güvenlik numarası, sipariş alıcı bilgileri ve sipariş notu gibi bilgilerinizi paylaşabilirsiniz. Bu bilgileri içeren ancak bunlarla sınırlı olmayıp istemiş olduğunuz ürün ya da hizmetimize göre değişebilen bir takım kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Merak etmeyin, güvendesiniz. Kişisel Bilgi Toplama Şartları’nı kabul ettiğinizde saklanacak olan verileriniz tarafımızdan yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarında korunacaktır.

Tarafınıza sunulacak hizmet için gerekli olan bilgiyi sağlamamanız halinde hizmetin ifası mümkün olmayabilir.

Saklanacak olan bilgileriniz aşağıda sayılan amaçlarla kullanılacaktır:

 • Siparişlerinizin işleme konulması ve hesabınızın yönetilmesi sağlanacaktır.

 • Hizmetlerimizin ve ilgili ürünlerimizin pazarlanması yapılacaktır.

 • İşlemlerinizle ilgili istatistiklerin yapılabilmesi ve tarafınızla olan bağlantımızın devamını sağlayabilmek için bağlantı listelerinin oluşturulması gerekir.

 • Site kullanımı ile ilgili ticari istatistik ve analizlerin bir araya getirilmesi için gerektiğinde gizlilik koşullarına uymak kaydı ile bunları üçüncü kişilerle paylaşabiliriz.

 • Pazar araştırması amacıyla temsilcileri vasıtası ile gerek e-posta, telefon, fax veya SMS yoluyla gerekse de posta yoluyla sizinle irtibat kurabiliriz.

 • Web sitemizi ne şekilde kullandığınıza dair analiz yapmak ve sizlere daha iyi hizmet için Web sitemizi size özgü hale getiriyoruz.

  Kimlik, doğrulama ve kayıt oluşturulması,

 • Hedefimiz ürünlerimizi ve hizmetlerimizi ve bunlara ilişkin kişisel seçim olanaklarınızı araştırmak ve geliştirmektir.

 • Hizmetlerimizi veya ilgili ürünleri sizlere tanıtmak, yeni ürünler ve ilgi çekici bulacağınızı düşündüğü diğer bilgiler hakkındaki promosyon niteliğindeki e-postaları periyodik olarak gönderebiliriz.

 • Yasal gereklilikleri ifa etmek ve/veya resmi mercilerin taleplerini yerine getirmek amacı ile kullanıcının tüm hakları gözetilerek veri ilgili üçüncü kişilere aktarabiliriz.

Bilgi Toplama Şartları’nı kabul etmeniz halinde girmiş olduğunuz veriler, Kişisel işlemleriniz ve hukuki gereklilikler süresince tarafımızca saklanacaktır.