Gizlilik

Gizlilik Politikası

İçiniz rahat olsun, güvenli online alışverişte doğru adrestesiniz.

Canvas Dükkan güvenli bir alışveriş sitesi midir?

CanvasDukkan.com’da alışveriş yapmak ve web sitemizin sunduğu servislerden yararlanmak kişisel bilgileriniz açısından kesinlikle güvenlidir. En gelişmiş güvenlik önlemleri ile korunuyorsunuz. Web sitemizde isim, e-posta, adres ve kredi kartı bilgilerine üçüncü şahıslar tarafından ulaşılabilmesi imkansızdır.

CanvasDukkan.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi CanvasDukkan.com ekibi olarak birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Kullanım Şartları’nda belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacaktır. Üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Neden üyelerimizin bilgilerine ihtiyacımız var?

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesidir. CanvasDukkan.com, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.
Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları, anketler vb. irtibat bilgilerinizi (adınız, soyadınız, emailiniz telefon numaralarınız ve posta adresiniz) bize iletmelisiniz. Ayrıca Canvas Dükkan demografik bilgilerinizi (yaşınız ve cinsiyetiniz) vermenizi talep edebilir. Satın alma formlarımız ayrıca mali bilgilerin (kredi kartı numaraları) verilmesini de gerektirmektedir. Yukarıda bahsedilen kişisel bilgilerinize, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacımız olacaktır. Ayrıca siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçilebilir. Bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek, sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermemiz gerekir. 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kişisel bilgilerinizi kullanmaktayız.

Üyelik bilgilerinizin kullanım koşulları nelerdir?

CanvasDukkan.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler içerir. İlgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri de içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek içindir. Yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez. Sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Herhangi bir zamanda günlük, haftalık e-mail gönderim listemizden çıkmak isterseniz, göndermek isteyebilirsiniz. Hemen e-maillerin alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayınız. E-bülten üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz. Ayrıca ‘Hesabım’ sayfalarında da bülten üyeliğinden ayrılmak için ayar bulunmaktadır.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgiler, işleminizi gerçekleştirmek için gereklidir. 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 256 bit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

CanvasDukkan.com üyelik iptal işleminizi bilgi@canvasdukkan.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.

CanvasDukkan.com’un güvenli alışveriş sağlayıcıları hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişim sayfamızdan, bilgi@canvasdukkan.com adresinden müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.