Site Kullanımı ve Güvenlik

Site Kullanımı Ve Güvenlik
İnternet sitemizin güvenliği nasıl sağlanıyor?
Sitemiz, bize iletmiş olduğunuz tüm bilgileri korumak için gerekli tüm önlemleri alır. Ayrıca İnternet sitemizin güvenliği, 128 bit imash şifreleme sistemi ile sağlanmakta olup, üyelerimizin bilgileri hiçbir üçüncü kurum ve kuruluş ile paylaşılmamaktadır.

Ödemelerde kredi kartı kullanmam durumunda işlemleri güvenli bir ortamda yapabilecek miyim?
Kredi kartı numaranız, online kredi kartı uygulamamız tarafından şifrelenerek bankanıza iletilmektedir. Üçüncü şahıslarla asla paylaşılmamakta ve kart bilgileri saklanmamaktadır.
Kart bilgileri güvenliğini sağlamak için www.canvasdukkan.com’da SSL Sertifikası bulunmaktadır.

Sisteminiz çerezleri (cookie) kullanıyor mu?
Diğer birçok internet sitesi gibi, www.canvasdukkan.com’da size daha hızlı bir alışveriş deneyimi yaşatmak için “tanımlama bilgilerini” kullanmaktadır.
Tanımlama bilgileri, www.canvasdukkan.com internet sitesinin sizi tanımasına imkan sağlayan ve bilgisayarınızın sabit sürücüsüne depolanan bilgilerdir ve hassas hesap bilgilerine erişim için kullanılamaz. Bu yüzden sipariş vereceğiniz zaman kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz gerekmektedir.

Tarayıcınızı, tanımlama bilgilerine erişemeyecek şekilde ayarladıysanız, sitenin belirli özelliklerinden faydalanamayabilirsiniz.